منو ها

نحوه پذیرش علاقمندان به شرکت در مراسم

1396/08/28
ستاد برگزاری مراسم ضمن عرض خیرمقدم به تمامی علاقمندانی که فرم ثبت نام در سایت را تکمیل نموده اند، توجه ایشان را به نکات مهم مندرج در متن خبر جلب می نماید.

نکات مهم در خصوص پذیرش میهمانان محترم مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی در دانشگاه صنعتی شریف:
1- علاقمندانی که برای شرکت در مراسم از طریق تکمیل فرم مندرج در سایت اعلام تمایل کرده بودند، می توانند برای دریافت کارت ورود به سالن مراسم (سالن تربیت بدنی استاد جباری)، از ساعت 15 الی 16:15 روز سه شنبه 30 آبان ماه به درب اصلی دانشگاه (واقع در خیابان آزادی) و یا درب شمالی دانشگاه (واقع در خیابان قاسمی روبروی دانشکده مهندسی انرژی)، مراجعه نمایند. بهترین راه دسترسی به درب اصلی دانشگاه، ایستگاه بی آرتی دانشگاه شریف در خیابان آزادی و درب شمالی دانشگاه ایستگاه دانشگاه شریف واقع در خط 2 مترو می باشد.
تذکر: دانشجویان محترم دانشگاه شریف نیز برای ورود به سالن، بایستی در سایت مراسم ثبت نام کرده و از میزهای پذیرش کارت ورود تهیه نمایند.
2- خواهشمند است به هنگام مراجعه به میزهای پذیرش، کارت ملی و یا کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشید.
3- بروشور مراسم حاوی کنداکتور و نقشه راهنمای سالن مراسم در هنگام پذیرش در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت.
4- سالن برگزاری مراسم در مجاورت درب شمالی دانشگاه قرار داشته و افرادی که از این درب وارد دانشگاه می شوند، بلافاصله درب ورودی سالن را مشاهده خواهند کرد.
5- طبق اعلام قبلی، برنامه راس ساعت 16:30 شروع می شود، به همین منظور خواهشمند است در زمان تعیین شده برای پذیرش مراجعه فرمایید.
6- باتوجه به برگزاری مراسم در دانشگاه، خواهشمند است شئونات دانشگاهی را رعایت فرمایید.
دریافت نقشه راهنما